به گزارش ایران اسلامی و به نقل از بولتن،کامران باقری لنکرانی در همایش ولایت و دولت در نظام اسلامی با بیان اینکه طبق معماری امام راحل (قدس) مسئولین باید با آرای مردم انتخاب شوند گفت: این انتخاب شرایط و چارچوب هایی دارد که یکی از آنها تنفیذ ریاست جمهوری از سوی مقام معظم رهبری است چرا که در غیر این صورت این مسئولیت طبق قانون اساسی امکان اثرگذاری نخواهد داشت.

باقری لنکرانی با اشاره به اینکه تاکید بر آرای مردمی یکی از ارکان مردمسالاری دینی و به بیان مقام معظم رهبری مصداق نصرت الهی است اظهار داشت: برخی بر مبنای رجوع به آرای مردمی برای مشروعیت یا کارآمدی خدشه وارد کرده اند، افزود: عده ای تنها رجوع به آرای مردمی را منحصر به مشروعیت می دانند در حالیکه مشروعیت جز با اتصال به ولایت الهی حاصل نمی شود.

وی با اشاره به اینکه آنچه که باعث اهمیت دادن به آرای مردمی می شود این است که کسی که حائز مسئولیتی می شود اگر پشتوانه مردمی نداشته باشد از کارآمدی وی کم خواهد شد، تاکید کرد: آرای مردمی را نباید کم اهمیت بدانیم اما این اهمیت باید در حدی معقول تعریف شود.

باقری لنکرانی با بیان اینکه اگر ناکارآمدی مسئولین  با ناکارآمدی اساس نظام گره زده شود مغالطه آشکار و روشنی است یادآور شد: ناکارآمدی درست همان جایی است که حرکت مسئولین از ولایت الهی جدا می شود.

وزیر سابق بهداشت با اشاره به اینکه متاسفانه کسانی که در قوای سه گانه دچار چالش می شوند به جای اینکه مسئولیت اشتباه خود را به عهده بگیرند به نوعی فرافکنی می کنند، اظهار داشت: اخیرا یکی از کاندیداها گفته "دولت من دولت آقا اجازه نیست" که این حرف نوعی فرار از مسئولیت است.

بنا براین گزارش محمدرضا باهنر یکی از کاندیداهای ائتلاف 5گانه جبهه پیروان خط امام و رهبری 23 فروردین در جمع فعالان سیاسی اصولگرای شهرکرد گفته بود: قطعا دولت من دولت آقا اجازه نخواهد بود. البته رویه رهبری هم این نیست که در شرح وظایف قوا دخالت کنند.

باقری لنکرانی در ادامه با بیان اینکه اگر حرکت بر اساس الگوی دینی نباشد ناکارآمد خواهد بود اما نباید این ناکارآمدی به پای ناکارآمدی نظام نوشته شود خاطر نشان کرد: مسئولیت قوه مجریه این است که در جهت ترویج معارف دینی و فرهنگ اسلامی اقدام کند نه اینکه خودش به نظریه پرداری بپردازد چرا که نه قدرت آن را دارد و نه به صواب می رسد.

لنکرانی به حرکت در مدار قوانین، باورها و ارزش های اسلامی در مجموعه حکومت اسلامی اشاره کرد و گفت: نکته اساسی این است که این باورها باید به برنامه عملیاتی تبدیل شوند.

وی در همین زمینه با بیان اینکه به عنوان نمونه در برنامه اقتصادی دولتی اگر فاصله طبقاتی افزایش یابد این برنامه قطعا مشروعیت نخواهد داشت، ادامه داد: برنامه های اقتصادی دولت ها اگر رانت خواری و ویژه خواری را نیز گسترش دهد از مشروعیت خواهند افتاد.

وزیر پیشین بهداشت با بیان اینکه علوم انسانی از جمله اقتصاد مبتنی بر ارزش ها و باورهایی است خاطر نشان کرد: تلقی گسسته از این باورها باعث ایجاد برنامه هایی می شود که به فرهنگ و ارزش های اصیل جامعه لطمه می زند.
برچسب‌ها: خبر, انتخابات
+ نوشته شده در جمعه ۳۰ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۲۵ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

307323_964

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری درباره همایش دولت در ورزشگاه آزادی تأکید کرد: در وضعیت اقتصادی امروز و در حالی که مردم در زمینه معیشت خود دچار مشکل هستند، برگزاری چنین مراسم‌هایی درست به نظر نمی‌رسد.


به گزارش ایران اسلامی به نقل فاطرنیوز، کامران باقری لنکرانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری صبح امروز پنجشنبه ‌در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره معرفی کاندیدای نهایی این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری و معرفی اعضای کابینه ‌اظهار داشت: ‌سیاست جبهه پایداری این است که تلاش دارد ‌دایره مدیریت خود را گسترده‌تر کرده و در این بین از کسانی که تاکنون در صف قرار گرفته‌اند، در ستاد استفاده کند.

 

وی ادامه داد: من، آقای جلیلی و فتاح با هم قرار گذاشتیم که هر کس از ما به عنوان کاندیدای جبهه پایداری معرفی شد، از ظرفیت دیگر افراد در ایجاد دولت کارآمد در جهت خدمت به انقلاب اسلامی ایران استفاده شود.

 

وی تاکید کرد: ‌کاندیدای نهایی جبهه پایداری به‌زودی و در هفته آینده معرفی می‌شود.

 

باقری لنکرانی در پاسخ به سوالی درباره سیاست کاندیدای این جبهه درباره مذاکرات هسته‌ای گفت: مذاکرات هسته‌ای بر اساس اصولی تنظیم شده است و طبق آن دولت‌های مختلفی که روی کار می‌آیند، مانند دولت دهم باید آن سیاست‌ها را پیگیری کنند. 

 

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: ما برای رشد و توسعه کشور به انرژی هسته‌ای نیاز داریم و تلاش می‌کنیم مسئله هسته‌ای کشور را با شتاب بیشتری دنبال کنیم.

 

وی ادامه داد: در مذاکرات هسته‌ای اصل بر حفظ حقوق ملت است ‌بنابراین ما بر اساس این اصل مذاکرات را ادامه خواهیم داد.

 

باقری‌لنکرانی در پاسخ به سوال دیگری درباره ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران ‌خاطرنشان کرد: به اعتقاد من در تصمیم‌گیری برای مراکز دانشگاهی که به بیش از هزار دانشجو، ۷۰۰ عضو هیئت علمی و کارکنان آن مجموعه در ارتباط است، باید از کارهای عجولانه پرهیز کرد زیرا اینگونه تصمیمات براساس خرد‌جمعی نیست و ‌اقدامات آن دوره درست نبود همانطور که احیای آن نیز نباید با عجله انجام شود.

 

وی با تاکید بر اینکه کارکنان، دانشجویان و کارمندان باید در تنظیمات مجموعه خود دخیل باشند، گفت: این امری است که باید در این مسئله نیز به آن توجه شود.

 

باقری لنکرانی در پاسخ به سوال دیگری درباره مراسم امروز استادیوم آزادی نیز گفت: باید از هر کاری که فضا را به نوعی دچار ابهام می‌کند، دوری کرد. 

 

وی تاکید کرد: دولت در این برهه خاص نه تنها باید از انجام کارهای ابهام‌دار جلوگیری کند بلکه خود نیز باید از آن پرهیز کند زیرا برخلاف وظیفه آن است. 

 

باقری لنکرانی در پایان تاکید کرد: در وضعیت اقتصادی امروز و در حالی که مردم در زمینه معیشت خود دچار مشکل هستند، برگزاری چنین مراسم‌هایی درست به نظر نمی‌رسد.

 

****

جشن ورزشگاه آزادی همانند مدال دادن به کاندیدای مطرح دولت است

 

کامران باقری‌لنکرانی کاندیدای احتمالی جبهه پایداری در انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌و‌گویی با فارس در پاسخ به سؤالی در خصوص میتینگ انتخاباتی دولت که قرار است امروز در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی برگزار شود، اظهار داشت: بنده نمی‌دانم واقعا چه تصمیم و اراده‌ای برای برگزاری و یا عدم برگزاری جلسه امروز وجود دارد اما چیزی که درک می‌کنم این است که ما در شرایطی هستیم که تحریم سنگینی را تحمل می‌کنیم و هر نوع مخارجی که دولت متحمل می‌شود باید مخارجی باشد که به نوعی با منافع ملی ارتباط داشته باشد و مردم بویژه اقشار ضعیف از آن بهره‌مند شوند. 

 

 

لنکرانی تصریح کرد: اگر اینطور که می‌گویند جشن امروز میلیاردها تومان هزینه داشته باشد، روا نیست درحالی که برخی اقشار تحت فشار اقتصادی قرار دارند چنین هزینه‌هایی صورت گیرد.

 

کاندیدای احتمالی جبهه پایداری درباره جنبه‌های سیاسی همایش امروز گفت: نکته بعدی این است که تقدیر از زحمات کارکنان دولت خوب است اما این تقدیر نباید پر هزینه باشد و به نوعی انجام شود که در آن منویات خاصی را دنبال کنند و از این رو این موضوع همانند مدال دادن به برخی افراد است.

 

 

وی ادامه داد: اگر کسی کارش خوب بوده و زحمت کشیده باشد، افتخاری نیست درحالی که قدرت در اختیارش است به وی «نشان» بدهند چراکه اگر خیلی خوب باشد، بعدی‌ها به آنها نشان خواهند داد، لذا کار درستی نیست وقتی افراد در مسند قدرت هستند به هم «نشان» بدهند، از یکدیگر تعریف کرده و فرش قرمز پهن کنند.

 

لنکرانی افزود: نباید خدمتگزاری به مردم را با هیچ چیز دیگری عوض کرد و یک لحظه از این خدمتگزاری را خرج کارهای دیگر کرد و این پیمانی است که خداوند متعال از امرا برای خدمتگذاری به مردم گرفته است.

 

لنکرانی به سوگند رئیس جمهور برای اجرای قانون اساسی اشاره کرد و اظهار داشت: توقع مردم نیز همین است و اگر خلاف این اتفاق بیفتد، پیش مردم و خداوند متعال به عنوان امتیاز مثبت تلقی نخواهد شد.

 

کاندیدای احتمالی جبهه پایداری در خصوص میزان رای‌آوری گزینه جریان انحرافی در انتخابات اظهار داشت: تلقی غلطی پیش آمده و برخی خیال می‌‌کنند اگر مردم به آنها اقبالی دارند به این معناست که اگر هر کاری انجام دهند، مردم گوش می‌کنند؛ برخی می‌گویند فلان کاندیدا ۳۵ درصد آرا دارد و یک کاندیدای دیگر نیز ۲۵ درصد رای دارد و حساب می‌کنند آنها روی هم ۶۰ درصد رای خواهند داشت و فکر می‌کنند دیگر به پاستور می‌روند.

 

 

وی تاکید کرد: این نوع تحلیل‌ها از یک نوع ساده‌انگاری و عدم شناخت عمیق جامعه برخوردار است؛ واقعیت این است ذائقه بسیاری از مردم و اقشار متوسط رو به پائین از خدمت‌رسانی دولت نهم و دهم شیرین است و قدردان زحمات دولت هستند، اما به این معنی نیست که هر کس را دولت معرفی کند، مردم به عنوان کاندیدا به وی اعتماد کنند و رای دهند بلکه اتفاقا این وقتی خود را بیشتر نشان می‌دهد که کاندیدایی که گفته می‌شود برخی در حاشیه دولت به دنبال وی هستند تا او را به عنوان نامزد خود معرفی کنند، کاندیدایی است که در صحنه‌های خدمت‌رسانی حضور چشمگیری نداشته است و عمدتا در سفرهای خارجی، تشریفات، کنفرانس‌های مطبوعاتی و عرصه‌هایی که کمتر با خدمت‌رسانی به مردم تحت فشار مربوط بوده، همراهی کرده است.


لنکرانی افزود: برداشت بنده این است که عموم مردم صرفاً به توصیه افراد توجه نداشته و فردی که در حال حاضر به عنوان کاندیدای احتمالی مطرح است این ظرفیت را ندارد که بتواند اعتماد حامیان دولت را جلب کند، چرا که اعتماد آنها به تلاش بی‌مزد و منت و معطوف به مردم با نگاه خدمتگزاری بوده است نه اعتماد به کسی که خود را در مقام اشاعه افکار واخورده اومانیستی قرار داده‌ است.


برچسب‌ها: خبر, سیاسی
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۴۹ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

جشن موسوم به تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات سفرهای کشور فردا در حالی در استادیوم یکصدهزارنفری آزادی تهران برگزار خواهد شد که دولت بر خلاف نظر منتقدان و مخالفان بسیار این جشن، برای برگزاری آن پافشاری کرده است.


به گزارش ایران اسلامی و به نقل از بولتن نیوز، جشنی چند میلیاردی که دولتی ها می گویند انتخاباتی نیست. فردا پس از دست کم دوهفته موج سازی رسانه ای، جشن پرسروصدای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در حالی در استادیوم یکصدهزارنفری آزادی برگزار خواهد شد که مسئولان برگزاری آن می گویند برای تقدیر از اعضا و خادمان سفرهای نوروزی 92 برگزار می شود. تقدیری که یک بار و در 17 فروردین امسال در 31 استان کشور برگزار شده بود و حالا قرار است دوباره این تقدیر با جزئیاتی بسیار بیشتر و در استادیوم انجام شود.


+ چه کسانی به جشن می آیند؟

+ در جشن چه خبر است؟

+ هزینه ها از کجا آمده؟

+ مخالفان چه کسانی هستند؟

+ دولتی ها چه می گویند؟


"جهت آگاهی از جزئیات و حواشی این جشن به ادامه مطلب بروید"


برچسب‌ها: رئیس جمهور, خبر
ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۳۱ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

به گزارش ایران اسلامی؛شنیده شده محمدرضا باهنر -کاندیدای جبهه پیروان- ،فردا (92/1/29) ساعت 13:30 در دانشگاه باهنر کرمان حضور می یابد.

وی،که اهل کرمان نیز میباشد توسط گروهی از دانشجویان با عنوان «مجمع دانشجویان عدالت خواه»  به منظور سخنرانی دعوت شده.

در ضمن، منوچهر متکی نیز چند روز قبل به همین منظور در دانشگاه باهنر کرمان حضور یافته و به سخنرانی پرداخته.

این طور که به نظر میرسد،جبهه پیروان و شخص محمدرضا باهنر،حساب ویژه ای برای صندوق های رای کرمان باز کرده اند.

********************************************

تکمیلی

512sf9bx03fhblpax2j1.jpg

پوستری که برای اطلاع رسانی در دانشگاه نصب شد 

عکس برداری:توسط یکی از دانشجویان دانشگاه باهنر


برچسب‌ها: اختصاصی ایران اسلامی
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۸ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۷:۲۷ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

"بازهم بی اخلاقی"

این دفعه از سایتی که بیشتر وقت خود را برای تخریب دولت و رئیس جمهور اختصاص می دهد و گاهی نیز به صورت مغرضانه،خبرها و تصاویرش را به گونه ای  قرار می دهد تا به تحقیر رئیس جمهور بپردازد؛یکی از کاندیدای احتمالی جبهه پایداری را با بی ادبی خطاب و در عنوان خبر «احتمال کاندیدا شدن دکتر لنکرانی»،به صورت ناشیانه قصد تحقیر ایشان کرده...


f61bb461314zu03u4jm0.jpg


پیش از این،از سوی برخی رسانه های چاپی و اینترنتی نیز قصد تخریب  دکتر لنکرانی را- که یکی از کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری محسوب میشوند-،انجام گرفنه بود.برچسب‌ها: اختصاصی ایران اسلامی
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۹:۳۹ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

دکتر جلیلی پی گیری تکالیف محوله به خویش در شورای امنیت ملی را نسبت به شرکت در دعواهای جبهه ای و حزبی اولویت می داند و حاضر نیست در پازل دعوا بر سر قدرت و احساس تکلیف های متعدد برای حضور در صحنه بازی کند.
به گزارش ایران اسلامی به نقل از بولتن نیوز؛ یکی از نزدیکان سعید جلیلی در مصاحبه با تریبون مستضعفین گفت: «با دعوت‌های مکرری که از سوی نخبگان مردمی و دانشجویان از دکتر جلیلی شده است ایشان در حال بررسی این مساله هستند و احتمال نامزدی وی شدت بیشتری یافته است.»

سعید جلیلی

وی با تکذیب شایعات عدم کاندیداتوری جلیلی، تأکید کرد: «دکتر جلیلی پیگیری تکالیف محوله به خویش در شورای امنیت ملی را نسبت به شرکت در دعواهای سیاسی و حزبی در اولویت می‌داند و حاضر نیست در پازل دعوا بر سر قدرت و احساس تکلیف های متعدد برای حضور در صحنه بازی کند.»

او با اشاره به شرایط کشور و اجماع کم سابقه خیل کثیری از نخبگان سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بر دکتر جلیلی گفت: «دکتر جلیلی ناگزیر به حضور در صحنه خواهد بود.»

وی با بیان سابقه حضور مستقل جلیلی در انتخابات مجلس ششم و هفتم گفت: «دکتر جلیلی حاضر نبوده مهره حزب و جبهه خاصی باشد و در صورت حضور در انتخابات به صورت مستقل کاندیدا خواهد شد.»


برچسب‌ها: انتخابات, خبر
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۳۱ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

به گزارش  ایران اسلامی،خبر ها حاکی از منتفی شدن نامزدی محمد علی نجفی است.وی کاندیدای مورد علاقه فرزندان هاشمی رفسنجانی و برخی اعضای حزب کارگزاران همچون کرباسچی بود.خاتمی هم مدتی قبل گفته بود در میان کاندیداهای حداقلی اصلاح‌طلبان، نجفی امتیاز حداکثری دارد.


برچسب‌ها: خبر, انتخابات
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۲ساعت ۹:۵۳ قبل از ظهر توسط محمدحسین |

به گزارش ایران اسلامی و به نقل از بولتن، داریوش سجادی فعال رسانه ای ساکن امریکا نیز در وبلاگ خود در یادداشتی با عنوان «از تورگوت اوزال تا ارمیا!» به بیان نظرات خود پرداخته است.

از تورگوت اوزال ترکیه تا ارمیا در آکادمی گوگوش

این مدیر تلویزیون سابق هما در وبلاگ خود می نویسد:

هر چند خوشبختانه این مجال را نیافتم تا «آکادمی» سرکار خانم «فائقه آتشین» را ببینم اما ظاهراً و بنا بر اخبار ارسالی و به حول قوه الهی بالاخره آن علیا مخدره در آکادمی شان موفق به کشف یک استعداد با حجاب در آوازه خوانی شدند و ارمیا خانم از این به بعد با سلام و صلوات و حجاب اسلامی شان راهی دسیکوتک ها و کاباره ها و کنسرت های آوازه خوانی خواهند شد!

مشکل این ارمیا خانم و دیگر ارمیا خانم ها (البته اگر ساده اندیشانه بتوان خود را فریب داد که کل برنامه از «گوگوش تا ارمیا» یک پروژه نبودند) آن است که اساساً مبتلا به فقر فرهنگی و بی سوادی دینی اند و فهم شان از حجاب صرفاً در قرار دادن یک چارقد بر گیسوان و استتار آن از دیده شدن است!


وقتی قوه عاقله این ارمیا خانم ها ناتوان از فهم این آموزه دینی است که حجاب صرفاً به معنای پوشاندن گیسوان نیست! و در عالی ترین سطح به معنای بهره مندی از رشد عقلی جهت اجتناب از توجه طلبی از طریق جلوه گری تنانه و توسل به جاذبه های سکشوال زنانه است. قطعاً با چنین تعریفی آن دختر خانم را نمی توان محجبه نامید.

خدا رحمت کند «تورگوت اوزال» رئیس جمهور اسبق ترکیه را که خود و همسرش را می توان مرجع تقلید چنین «ارمیاهایی» محسوب کرد که سال ۷۰ وقتی به منظور شرکت در اجلاس سران اکو در تهران بود در پایان جلسه وقتی در رودربایستی دیگر سران در صف نماز جماعت به امامت آقای هاشمی رفسنجانی در کنار نواز شریف ایستاد کسی به ایشان گوشزد نکرد که: قارداش! برای نماز خواندن ابتدا باید دست نماز گرفت!

همچنان که وقتی در معیت همسرش به سفر حج واجب رفت در بازگشت و در فرودگاه آنکارا همسر ایشان بدون حجاب در مصاحبه مطبوعاتی حاضر شد و وقتی مورد اعتراض قرار گرفت که: شما چگونه حاجیه خانمی هستید که بی حجابید؟، ابراز لحیه فرمودند که: من از مسلمانان روشنفکرم!
 
ماجرای اسلام و مسلمانی ارمیا خانم و امثال ارمیا خانم هم از تراژدی گذشته و به کمدی رسیده.

من نمی دانم ایشان چه اصراری دارند که خود را مقید به چیزی بدانند که نمی توانند مقید به کلیات و مسلمات آن باشند؟

خوب مگر اشکالی دارد مانند خیلی های دیگر اصل مسلمانی را واگذارند و بروند «حال شان» را ببرند!؟ مطمئن هم باشند هیچ اتفاق خاصی برای ایشان و جهان و ایضاً «خداوند» نخواهد افتاد.
برچسب‌ها: شبکه های ماهواره ای, اسلام
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۶:۴۱ بعد از ظهر توسط محمدحسین | سجادیان(فعال سیاسی اصلاح طلب)گفت: حسن روحانی نسبت به سایر گزینه های اصلاح طلب که وارد عرصه انتخابات شده اند، از موقعیت بهتری برخوردار است.

سید مرتضی سجادیان مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره حمایت هاشمی رفسنجانی از کاندیداتوری حسن روحانی، گفت: در نزدیکی قرابت سیاسی،فرهنگی، اجتماعی و ...روحانی با هاشمی رفسنجانی نباید شک کرد، ولی فعلا هاشمی به صورت رسمی اظهار نظری در خصوص کاندیداهای ریاست جمهوری نکرده است. با این حال معتقدم مواضع روحانی نسبت به گزینه های دیگر بسیار نزدیک تر به هاشمی است.

وی گفت: البته هنوز نامزد واحد اصلاح طلبان در انتخابات مشخص نشده است و به احتمال زیاد از بین چهره های فعلی یک یا نهایتا دو نفر بعنوان نامزد وارد عرصه انتخابات خواهند شد.

مدیر مسئول سابق روزنامه کارگزاران درباره اینکه از بین عارف و روحانی کدام یک بعنوان گزینه های برتر در بین اصلاح طلبان شناخته می شوند؟ اظهارداشت: در حال حاضر پاسخ دادن به این سوال سخت است،چرا که تمامی افرادی که واد صحنه شدند نیروهای خوب و اصلح هستند اما به نظرم حسن روحانی نسبت به گزینه های دیگر(عارف) موقعیت بهتری دارد.

سجادیان، تجربه بیشتر در عرصه سیاسی،مدیریتی ،تعامل با نظام و حاکمیت و نگاه اعتدال گرایانه را از محاسن حسن روحانی نسبت به سایر گزینه های اصلاح طلب در انتخابات ریاست دانست.


برچسب‌ها: انتخابات
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۵۴ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

ثروتمندترین مردان جهان کسی نیست جز امام خامنه ای

اما دارایی ایشان را باید رو کرد :

سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست
چرا که
خونی که در رگ ماست
همه هستی مان
جان ناقابل مان
و مختصر آبرویی که داریم
همه و همه
از آن خامنه ای است
که با این کلکسیون
با این همه ثروت
ویلا ندارد… بیت دارد…
خانه اش به جای فرش
عرش دارد و گلیم و چند تکه آسمان
همه چیز ساده است
مثل خانه زهرا(س)
مثل خیمه حسین(ع)
و حسینیه امام خمینی(ره) دارد
و چفیه دارد
و عصایی که چوبش از شجره طوباست
و دست مجروحی

که ریشه در “کف العباس” دارد


برچسب‌ها: ولایت فقیه, متن
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۲:۴۵ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

احمدي نژاد در سفر استاني خود به سمنان پرچم را تحويل مشايي داد و كنار رفت.برچسب‌ها: رئیس جمهور, عکس و کاریکاتور, انتخابات
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۲:۶ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

207 طلبه و روحانی حوزه‌های علمیه تهران با امضای طوماری از دکتر سعید جلیلی خواستند تا با حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری ادای تکلیف کند.

متن کوتاه این طومار به این شرح می‌باشد:‌

بسمه تعالی

 جناب آقای دکتر جلیلی از شما که دارای روحیه بسیجی و استکبارستیزی هستید، خواهشمندیم ندای این عمار رهبری را لبیک گفته و با صفت ولایت مداری با حضور در انتخابات ادای تکلیف نمایید.
 
 اسامی طلاب امضاء کننده
 
حمید ابن علی
 رضا محمدی
پرویز آزمون
رامین آرمیده
علی حسنی
مصطفی بیگدلی
امیر حسین دانشمندی
احمد نظر علیوند
مهدی فروغی
سید سعید آذری پناه
جمال اسماعیلیان
مهدی نعمت الهی
امین عزیزی
سجاد الهی
مهدی سعادتی
حسین محمودی
علیرضا فضلی
مختاری
محمد تاجداری
سجادی
مجتبی سلامی
داغی
شرمنده
سعادتی
سید حسین اسماعلیان
اصغری
اسفندیار
احمدی
قدرت زاده
مسلم کریمی
مباشری
علی تقی پور
پور عباسی
تهرانی
محمد رضا برمکی
درویشی
بهمنی
بابایی
حسین پور
النازیان
زارع
جواد خلیل اللهی
حمید عبداالهی
علی حیدری
سید مرتضی سیادت
داود شکوهی
حسین بهرامی
یعقوبی
حمید معبودی
محمد امیر مهدوی
زرگری
میثم سلیمی
مجتبی ضیایی مقیم
ذولقدر
قره داغی
عطا یاوری
پاک بر
محسن شاملو
محمد حضوری
محمد مقدس
علی ترکمن
حنیف
علیپور
علی کرو
محمد صادق
میثم
باقری
فضلی
صراطی
معینی فر
سید علی
باقری
رنجبری
درزی
سعید خلفی
سید سبحان نمازی
محمدرضا عدیده
صادق علیزاده
معینی
حمیدرضا عرضی
جوادی
مصطفی
مصطفی معتعدل
ضیایی
مرادی
احمد افضلی
حسن افضلی
آرش ذولفقاری
غوریانی
حامد پور حسین
میثم
پوریا سلطانی
علی احمدی
مجید
عبدالملکی
طاووسی
سروری
محمد صالحی
مصطفی ایران شاهی
حسین جلالی
علی آشوری
محمد رضا تاجر علی زاده
مصطفی گروسی
جواد شیخ امیر
مهدی کاظمی
سید حامد میر بهمنیان
محمد اسماعیل گل رودباری
حسن جهانبخش
جواد قلی زاده
سعید فرج لو
علی قاسمی
رضا درویش
سجاد عبدپور
مجتبی انصاری
محمد نوروزی
میثم حسن لو
محمد رضا مهر جو
امیری نیا
مرتضی محمدیان
بهزاد حیدری
حامدسوری لک
اکبر خرسندی
منصور سلطانی
مهدی عبدی
محسن الله یار پور
حسین مرادی پور
محمد دهقان
مجید احسانی
سید احمد موسوی
بهزاد علیرضایی
حسین شعبانزاده
حمیدرضا غفاری
حسین بیگدلی
احمد گودرزی
سجاد بارزوند
سید ابراهیم جلالی
امید بودلایی
سعید احمدی
علیرضا حاجی لو
کمال محرمی
محمد رضا شیر خانلو
علی سلطانزاده
صابر شیری
جابر شیری
میلاد احدی
اسلام میرزایی
میلاد فتحی
سعید راد
رضا حبیبی
رامتین ترک
محمد جواد سرلک
میلاد احمد زاده
حیدر اولیایی
احمد شکاری
محمد صادقی
محمد جبارزاده
محمد جواد راست دار
ابولفضل امینی
کاظم جامعی
محمدرضا کرمی
احمد طوبی
امیر حسین هرندی
وحید امامی
سیدمحمد حریت خواه
اسماعیل محمدی
مهدی پذیرش
مهدی یاس بلاغی
حسین فرقدانی
اسماعیل قربانی
میثم استرش
مصطفی پرست
استاد نجفی
مهدی درستی
سید علی موسوی
امیر علی امیدی
سید علی بای
محمد علی خواه
حسین اقبالی
سیدمهرزاد وهابی
کمیل حاجی قربانی
محمد قیاس وند
پوریا عبدالملک
حجت فرتوت
 
21 امضا بدون قید نام در طومار

برچسب‌ها: انتخابات, خبر
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۱:۵۹ قبل از ظهر توسط محمدحسین |

در آستانه انتخابات سال ۱۳۹۲، حسن روحانی کاندیداتوری خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری یازدهم اعلام کرد. وی در سوابق خود چند دوره تعلیق در فعالیت‌های هسته‌ای ایران در زمان مسئولیت دبیرخانه شورای امنیت ملی، ریاست ستاد قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ... را در سوابق کاری خود دارد.
به گزارش ایران اسلامی و به نقل از بولتن نیوز،حسن روحانی اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای امنیت ملی و عضو مجلس خبرگان است که اخیراً نیز علی عسگری او را به عنوان هاشمی جدید معرفی کرده است!. در دوران جنگ تحمیلی نیز سوابق متعددی چون عضویت در شورای عالی دفاع (از سال ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۷)، عضویت در شورای عالی پشتیبانی جنگ و رئیس کمیسیون اجرائی آن (از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷)، معاونت فرماندهی جنگ (از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۴)، ریاست ستاد قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۶) و فرماندهی پدافند هوایی کل کشور (از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۰) را برعهده داشته و در بین سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۸ به معاونت جانشین فرماندهی کل قوا منصوب شده است.

بعد از پایان جنگ، حسن روحانی به همراه تعدادی از فرماندهان سپاه و ارتش، نشان درجه دو فتح و در مراسم دیگری در سالروز آزادسازی خرمشهر، به همراه جمعی دیگر از فرماندهان و مسؤولان پشتیبانی جنگ، نشان درجه یک نصر را از آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، دریافت کرد.

حسن روحانی به مدت ۱۶ سال مسئولیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی را بر عهده داشت؛ سمتی که در دولت هاشمی به او رسید و در دولت خاتمی نیز ادامه یافت؛ اما دوران تصدی وی در پرونده هسته‌ای ۶۷۸ روز بود. این دوران پس از طرح موضوع هسته‌ای ایران در سطح بین‌المللی و صدور قطعنامه شدیداللحن آژانس بین‌المللی انرژی اتمی آغاز گردید. شورای حکام آژانس، نخست در خرداد ۱۳۸۲ طی یک بیانیه و سپس در شهریور همان سال طی قطعنامه‌ای به پرونده هسته‌ای ایران پرداخته و تلاش کرد تا تعهدات سختی را بر دوش ایران قرار دهد.

حسن روحانی در تاریخ ۱۳۸۲/۷/۱۴ مسئول پرونده هسته‌ای می‌شود و از آن تاریخ، این پرونده به طور کامل به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی محول می‌گردد. متعاقباً مذاکرات ایران با سه کشور اروپایی از تهران (سعدآباد) شروع و در ماه‌های بعد در بروکسل، ژنو و پاریس ادامه می‌یابد.

روحانی و تیم او در مسیر اعتمادسازی، در چند مقطع برخی فعالیت‌های هسته‌ای ایران را به صورت داوطلبانه تعلیق کردند.

حسن روحانی معتقد است که وی و تیمش در سال 1383 در اجلاس نوامبر 2004 توانست صلح آمیز بودن فعالیت هسته‌ای ایران را ثابت کرده و پرونده ایران را از حالت اضطراری در آژانس خارج کند و در عین حال امتیازات فراوانی هم برای ایران گرفته است. وی به خبرنگار روزنامه آرمان می‌گوید: "امتیازات فراوانی گرفتیم؛ یک نمونه آن ورود به WTO یا سازمان تجارت جهانی بود که 11 سال در پشت درهای آن مانده بودیم. فرصتی برای توسعه روابط با دنیا فراهم کردیم و شما می‌بینید که در آن دوره، روابط اقتصادی و سیاسی با اروپا و دنیا به چه میزان توسعه یافت". هرچند ایشان اشاره ای به این موضوع نکرده که چرا محمدرضا سبزعلیپور رئیس مرکز تجارت جهانی ایران در خبری که در تیر ماه سال 91 از سوی فارس منتشر شد، می‌گوید: "صرف پذیرش درخواست عضویت ایران از طرف سازمان تجارت جهانی WTO هنوز هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و شرایط چندان فرقی با قبل از تاریخ پنجم خرداد 84 (یعنی پیش از پذیرش درخواست) نکرده است" و به نظر وی " پذیرش اولیه درخواست کشوری از طرف WTO، روند معمولی و طبیعی کار می‌باشد و احتیاجی به شادی و جشن گرفتن ندارد. متأسفانه به علت عدم اطلاع رسانی صحیح و شفاف و نبود آگاهی‌های لازم در این زمینه، اکثر مردم و حتی برخی از مسئولین پذیرش درخواست عضویت ناظر ایران را با عضویت در WTOاشتباه می‌گیرند".

روحانی در پاسخ به این سوال روزنامه آرمان که اگر رئیس جمهور شوید در مسائل هسته ای روند کنونی را ادامه خواهید داد یا تغییراتی در نظر دارید؟ پاسخ می‌دهد: "اگر روزی این مسئولیت را بر عهده بگیرم حتما این روند را تغییر می‌دهم یعنی می‌توانیم استراتژی و شیوه بهتری را انتخاب کنیم که حقوق مسلم ما حفظ شود و در عین حال بتوانیم مشکلاتمان را با دنیا حل کنیم. درست است که فناوری هسته ای حق مسلم ماست، اما بسیاری از موضوعات دیگر هم حق مسلم ماست. از جمله اینکه تحریم نباشیم، هم حق مسلم ماست، اینکه فشاری بر ملت ایران نباشد هم حق مسلم ماست. زندگی توام با آرامش و رفاه هم حق مسلم ملت ماست. ما می‌خواهیم به همه این حق ها برسیم و نه فقط یک حق مسلم".

کمی دقت نظر در گفته‌های حسن روحانی حاکی از آن است که ایشان همانند سال‌هایی که مسولیت مذاکره کنندگان هسته ای را به عهده داشت باز هم می‌خواهند با استفاده از ابزار تعلیق کارهای بزرگ انجام دهند. در واقع به نظر ایشان ایران برای پیشبرد سیاست‌های خود در موضع مذاکرات هسته ای موارد دیگری مانند تحریم‌ها و فشارها و رفاه جامعه را نیز باید مد نظر قرار داده و با توجه به اینها می‌تواند با تعلیق دوباره و مانند آن سال‌ها که مقتدرانه میوه مذاکرات هسته ای را برای انگلیسی ها و آمریکایی ها می‌چید موفقیت‌های چشمگیر دیگری را برای ایرانیان به ارمغان آورد!.

گویا تیم مذاکره کننده هسته ای کنونی عقلشان نمی‌رسد که اگر با تعلیق و هر چند در سطحی محدود موافقت کنند بخش از تحریم‌ها علیه ایران ( البته به طور موقت) برداشته خواهد شد و گویا آقای روحانی خبری از طرح جدید آمریکائی‌ها برای تشدید تحریم علیه ایران به دلیل مسائل واهی دیگری چون حقوق بشر و زندانیان سیاسی و از این قبیل ندارند. در واقع ایشان باید بدانند که اگر غنی سازی را تعلیق کنیم و حتی کاملا از موضوع هسته ای کنار بکشیم باز هم موضوعات و ابزارهای فشار دیگری وجود دارد که در آستین آمریکائی‌ها و انگلیس‌ها و برای فشار وارد کردن به ایران مخفی نگاه داشته شده و هر گام که عقب نشینی کنیم به لبه پرتگاه نزدیکتر می‌شویم. تنها راه برای حفظ نظام جمهوری اسلامی مقاومت در برابر خواسته‌های غیر قانونی و ددمنشانه دشمنان است و بس.

این‌ها نکاتی است که حسن روحانی به عنوان تحصیل کرده انگلیس(مدرک کارشناسی ارشد (M.Phil)) در رشته حقوق عمومی و دارای دانشنامه دکتری (Ph.D) در رشته حقوق اساسی از دانشگاه گلاسکو بهتر از همه ما باید بدانند چون حد اقل سالهای بیشتری را با آمریکائی‌ها و انگلیسی‌ها سپری کرده‌اند و به خلق و خوی آن‌ها آشنایی بیشتری دارند!.
برچسب‌ها: انتخابات
+ نوشته شده در جمعه ۲۳ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۰:۳۱ قبل از ظهر توسط محمدحسین |

گردهمایی حامیان روحانی تحت عنوان همایش دعوت از وی برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری امروز در مجتمع آدینه تهران برگزار شد.

خبرگزاری فارس: از خودروهای لوکسی که تابلوی راهنمایی شدند تا خروج فوری آقازاده‌ها

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نخستین گردهمایی حامیان حسن روحانی تحت عنوان همایش دعوت از وی برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم صبح امروز در مجتمع آدینه در شمال غرب تهران برگزار شد.

این همایش حاشیه‌هایی داشت که برخی از آنها در پی می‌آید:

*مجتمع آدینه از مجتمع‌های نوساز و بسیار شیک منطقه شمال غرب تهران است که البته درباره مالکیت آن روایتهای مختلفی وجود دارد و به یکی از مراکز مهم تجمع سیاسیون اصولگرا و اصلاح‌طلب در آستانه انتخابات تبدیل شده است.

*مهمانان همایش دعوت از روحانی در بدو ورود به خیابان شقایق منشعب از بزرگراه آبشناسان با خودروهای گرانقیمتی مواجه شدند که روی آنها آدرس محل برگزاری «همایش حامیان دکتر روحانی» نصب شده بود.

*قرار بود همایش انتخاباتی روحانی ساعت 9 صبح آغاز شود اما به دلیل نامعلومی که مجری برنامه به آن اشاره نکرد، با تاخیر 45 دقیقه‌ای آغاز شد.

*در بدو ورود به مجتمع و سالن اصلی آن با پلاکاردهای بزرگی مواجه شدیم که تصویر روحانی و شعار انتخاباتی وی که موید خبر دو روز پیش فارس بود، حک شده بود: دولت تدبیر و امید با دکتر روحانی.

*مراسم با قرائت قرآن توسط منصور قصری‌زاده که برخی او را از اقوام نزدیک مدیر مسئول روزنامه کیهان می‌دانند آغاز شد و اجرای برنامه را نیز غفاری از مجریان کهنه‌کار تلویزیون که البته مدتی نیز مسئول روابط عمومی شهرداری تهران در زمان غلامحسین کرباسچی بود، بر عهده داشت.

*حضور فاطمه و یاسر هاشمی فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این همایش بیش از هر چیز دیگری نظر خبرنگاران را به خود جلب کرده بود.

بحث خبرنگاران شد، جالب است بدانید که حضور چشمگیر آنها به ویژه خبرنگاران رسانه‌های خارجی خودش از حاشیه‌های غالب بر متن همایش انتخاباتی روحانی بود.

*در این مراسم گفته شد که هموطنانمان از قومیت‌ها و طوایف مختلف حضور دارند که البته در این میان سهم خوزستانی‌ها با لباس‌های محلی بیش از بقیه بود.

*برخی مدیران مترو در زمان مدیریت محسن هاشمی رفسنجانی و همچنین چهره‌های نزدیک به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از جمله محمدحسن غفوری فرد از دیگر حاضران در این مراسم بودند.

در این میان البته حضور فریدون جیرانی کارگردان و منتقد سینما برای حضار جالب توجه بود که برخی از آن به عنوان آغاز فرایند تولید فیلم انتخاباتی روحانی تعبیر می‌کردند.

*علاوه بر روحانیون نزدیک به هاشمی همچون علی عسگری و سیدمحمود علوی و تعدادی از طلاب، علی یونسی وزیر اطلاعات خاتمی، محمد علی زم رئیس سابق حوزه هنری، ذاکری و  اشرفی اصفهانی از چهره‌های نزدیک به کروبی و خاتمی و شهیدی باجناق ناطق نوری که مدتی نیز سرپرستی بازرسی ویژه ریاست جمهوری دولت احمدی‌نژاد را بر عهده داشت، در همایش حضور داشتند.

*در بدو ورود به مراسم به مهمانان کتابچه زندگینامه حسن روحانی که شامل سوابق و کارنامه وی در طول انقلاب و همچنین تصاویر او و نظرات بزرگان نظام درباره این نامزد ریاست جمهوری بود اهدا شد.

همچنین نشریه‌ای چهار برگی تحت عنوان «سرو» از سوی ستاد جوانان و دانشجویان حامی روحانی به پیوست یک نسخه از روزنامه عصر اقتصاد که صفحه اول آن به معرفی روحانی اختصاص داشت در مراسم توزیع شد.

در این ویژه‌نامه که بالای آن عبارت «تنها سرو می‌داند که در زمستان چه گذشته است» حک شده، علاوه بر انتشار مطلبی تحت عنوان «همه چیز درباره دکتر روحانی» دیدگاه‌ها و برنامه‌های وی نیز تبیین شده است.

*مهمانان هنگام ورود به سالن همایش با پلاکاردی مواجه می‌شدند که روی آن از طرف حزب اعتدال و توسعه عبارت «به استقبال شیخ حماسه‌آفرین آمده‌ایم» نوشته شده بود.

*هنگام ورود حسن روحانی به سالن تعداد انگشت‌شماری از حاضران با کف‌زدن از وی استقبال کردند که بلافاصله با صلوات حضار مجبور به سکوت شدند.

*پس از قرائت قرآن کریم حجت‌الاسلام رستگاری در همان آغاز جلسه، فضا را معطر از نام حضرت فاطمه زهرا (س) کرد و به مناسبت ایام فاطمیه به ذکر مناقب و مصائب آن حضرت پرداخت.

وی در انتهای سخنانش ابراز امیدواری کرد حسن روحانی به تبعیت از علی (ع) و فاطمه زهرا (س) مجاهدانه از حریم قرآن و اسلام و میراث شهدا و امام امت سرسختانه دفاع کند و از حضرت زهرا (س) استعانت خواست وی را در این راه مهم مدد دهد.

*محمدرضا نعمت‌زاده رئیس ستاد انتخابات روحانی و محمدباقر نوبخت سخنگوی وی از جمله سخنرانان اصلی این مراسم بودند و روحانی نیز پس از آنها در جمع حامیانش درباره مهمترین مسائل روز و برنامه‌ها و شعارهایش سخنرانی کرد.

هنگامیکه روحانی در بخشی از سخنانش به انتقاد از دولت پرداخت و مسئولان دولت را مخاطب قرار داد که با چه حقی دست در جیب مردم می‌کنند و نصف پول آنها را برمی‌دارند و همچنان شعار می‌دهند یکی از حضار با صدای بلند فریاد زد ایول‌الله دکتر که این اقدام وی هم خنده حضار را در پی داشت و هم تشویق روحانی توسط آنها.

*روحانی در سخنانش از تشکیل دولت تدبیر و امید برای نجات اقتصاد ملی و تعامل سازنده با دنیا و احیای اخلاق در جامعه سخن گفت و وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات منشور حقوق شهروندی را تدوین می‌کند.

وی هنگامیکه خواست شعار انتخاباتی خود را اعلام و دلیل انتخاب آن را تبیین کند به شعر مشهوری از یکی از بزرگان ادبیات ایران متوسل شد و گفت: مسلمانان مرا وقتی دلی بود/که با وی گفتمی گر مشکلی بود/به گردابی چو می‌افتادم از غم/به تدبیرش امید ساحلی بود.

روحانی سخنان خود را اینگونه تمام کرد: زنده باد اخلاق، زنده باد صداقت، زنده باد حقوق شهروندی، زنده باد اعتدال، زنده باد تدبیر و امید و زنده باد اسلام و ایران.

*پس از پایان رسمی همایش و خروج مهمانان از مجتمع آدینه مسئولان ستاد انتخابات روحانی پشت درهای بسته اقدام به برگزاری جلسه داخلی خود برای هماهنگی فعالیت‌های انتخاباتی روحانی کردند.

*از دیگر نکات جالب توجه در این مراسم عدم مصاحبه فرزندان هاشمی رفسنجانی با خبرنگاران و خروج فوری آنان از محل برگزاری همایش بود.


برچسب‌ها: انتخابات, خبر
+ نوشته شده در جمعه ۲۳ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۰:۲۸ قبل از ظهر توسط محمدحسین |

به ترتیب شماره عکس ها : ۱.محسن رضایی ۲.محمدباقر قالی باف ۳.سعید جلیلی ۴.علی لاریجانی ۵.محمد خاتمی


برچسب‌ها: انتخابات, عکس و کاریکاتور
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۸:۴۸ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

در حال گشت و گذار تو سایت ها بودم که یکی از پست های بولتن نیوز خیلی برام عجیب بود:

"باور نمی کنم ارینب دختر آرام و خوش صدای مدرسه حالا تبدیل شده به اولین خواننده محجبه آکادمی گوگوش"

وقتی مطلبو باز کردم و خوندم،بیشتر شبیه به یک نامه بود؛ولی از طرف کی؟به چه منظور؟

اینها سوالاتی بود که برام پیش اومد و من فقط برای پاسخش،یک راه داشتم...اونم پیدا کردن وبلاگی که به جای لینک،فقط یک عنوان ازش بیان شده بود.

منبع:میس بلاگ

خب...از اونجا که من تا سروته ماجرا رو ندونم،ول کن قضیه نیستم؛اسم وبلاگ مذکور رو تو گوگل سرچ کردم و بالاخره وبلاگ رو پیدا کردم و متن تقریبا مامل ترش رو از منبع اصلی خوندم.

زیاد وقت شما رو نمی گیرم میرم سر این نامه که نویسنده وبلاگ ، که ظاهرا از زبان خودش نوشته بود:


فرجام!
سلام ارمیا


بگذار بهتر بگویم سلام ارینب مشایخی .شاید مرا به خاطر نیاوری .ولی من تصویری واضح و روشن از تو توی ذهنم دارم.یادت می آید صبحگاه هایی را که توی نماز خانه قران می خواندی و همه غرق در سکوت گوش می کردند.روزهایی را که با نعیمه می رفتید مسابقات قران و تو همیشه رتبه میاوردی ؟الحق و الانصاف صدای خوبی داشتی .راستی خوابگاه هشتادو چهار یادت هست؟به یاد داری با همسرت قرار گذاشتی بودید راس ساعت نه به ماه نگاه کنید.دبیرستان که تمام شد تو رفتی دانشگاه ما امدیم حوزه .تو فلسفه خواندی ما دروس دینی .از این جا راهمان جدا شد و ولی تو همایش های فارغ التحصیلان معمولا بچه ها ازهم خبر می دادند.مرادی تورا توی دانشگاه علامه دیده بود.حالا تو از ایران رفته ای.و این چند روزه که من تو را شناخته ام زندگیم با بهت عمیقی رو به رو شده.باور نمی کنم ارینب دختر ارام و خوش صدای مدرسه حالا تبدیل شده به اولین خواننده محجبه اکادمی گوگوش.این روزها تا پشت سیستم می نشینم ناخود اگاه سرچ می کنم :اورینب مشایخی

این روزها به عکست خیره می شوم .همان چشم های سبز همان لب و دهان .همان صدا.کاش می فهمیدی تو را هم در مسلخ گلشیفته ها قربانی کردند.این روزها سربه سجده می گذارم انقدر می گویم اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا تا نفسم بند بیاید.


پی نوشت:حق دارید باورش همان قدر که برای من سخت بود شاید برای شما هم سخت باشد.اگر به صفحه فیس بوکش سر زدید ادرس وبلاگ مرا بگذارید و بگویید نشان به ان نشانی که دندان های نا مرتبی داشت و ارتودنسی کرده بود.در صورت انکار بگویید تا نشانه های بیشتری بدهم.

پی نوشت:کامنت ها بدون پاسخ تایید می شود .خودتان قضاوت کنید.

خیلی عجیبه...نه؟از سر "کنجکاوی" یا شاید هم از نظر شما،"بیکاری"؛نظراتی که درمورد این مطلب داده بودن رو خوندم.

حالا بی احترامی ها و تهمت هایی که به این نویسنده  زدن به کنار،از کنار کافر خواندن نویسنده مذکور که از زبان خودش درس خواندۀ حوزه نیز بود،بیخیال.(البته خداوند ازتهمت ها به همین سادگی که ما گذشتیم نخواهد گذشت)

ولی بین خودمون بمونه...:تو اون وب(یعنی تو نظرات وب)،ارینب مشایخی«ارمیا» یه پنجاه-شصتا وکیل مدافع پیدا کرد و به نوعی نویسنده مطلب_تو وب شخصی_محاکمه شد.

راست و دروغ نامه رو باید از خود نویسنده نامه پرسید.ولی دادن نشانه هایی مانند:داشتن دندانهای ارتودنسی کرده میتونه در نوع خودش جالب باشه...

الله الاعلم...

برچسب‌ها: اختصاصی ایران اسلامی
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۵:۲۰ بعد از ظهر توسط محمدحسین |

به گزارش ایران اسلامی و به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک همایش انتخاباتی که از صبح امروز پنجشنبه در تالار اندیشه در حال برگزاری است، رسماً اعلام کاندیداتوری کرد.

وی "دولت تدبیر و امید" را به عنوان شعار انتخاباتی خود اعلام کرد.

در این همایش یاسر و فاطمه هاشمی از فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، علی یونسی، حسن غفوری‌فرد، تیمور علی‌عسگری، حجت‌الاسلام علوی، محمدباقر نوبخت سخنگوی ستاد روحانی، محمدرضا نعمت‌زاده رئیس‌ ستاد روحانی و فریدون جیرانی از کارگردانان سینما و تلویزیون حضور دارند.برچسب‌ها: انتخابات, خبر
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ فروردین۱۳۹۲ساعت ۱۴:۱۵ بعد از ظهر توسط محمدحسین |